oyh darmowe ogłoszenia

To jest opowiadanie o skarpetce, która spotkała zająca. Jej przygoda zaczęła się, gdy znudzona leżała w koszu na pranie. Kiedy znalazła się na podłodze, zajrzała do ciemnej dziury i w nią wpadła. Potem, w mgnieniu oka przeniosła się na kolorową łąkę, no i się zaczęło…

KRÓTKI OPIS:

Opowiadanie o skarpetce, która spacerowała sobie swobodnie.

Spacerowała sobie po niej, aż nagle z zarośli wyskoczył ruchliwy i niesamowity zajączek. Miał łatkę na brzuszku, malutkie czarne oczka i śmiesznie ruszał wąsikami. Najpierw nasza skarpetka zabawiła się z nim w berka. Bardzo lubiła tę zabawę, gdy zajączek znikał też w zaroślach. Później poszli razem na smaczne, kolorowe lody. Gdy dzień dobiegał końca, udali się do domu zajączka, po czym ułożyli się do snu. Gdy nadszedł poranek, wstali i zjedli śniadanie, na którym były serwowane świeże marchewki.


Po posiłku zaczęli zabawę w chowanego. Skarpetka umiała dobrze się schować, ale zajączek był również przebiegły i szybko odnajdywał skarpetkę. Gdy już zgłodnieli, przy okazji zaproponowała jemu wspólny posiłek, na którym znów były… marchewki. Po kolejnej przekąsce nabrali ochoty na wspólną zabawę i zaczęli bawić się w ganianego. Zajączek nie miał jednak dużo szczęścia, bowiem podczas zabawy skręcił sobie nóżkę. Skarpetka stanęła na wysokości zadania i zaopiekowała się zajączkiem, który przecież potrzebował pomocy. Wytrwała tak do czasu, aż zajączek powrócił do zdrowia.

Kiedy zajączek był już w pełni zdrowy, pożegnała się ze swoim bliskim przyjacielem, z którym spędziła wiele wspaniałych chwil. Dziękując mu za wspólne zabawy, wyruszyła z powrotem do domu. Tam będzie miała co opowiadać swojej siostrze skarpetce.

POLECAMY

A teraz czas na przerwę i na blok z artykułem, gdzie zamieścić swoje oferty całkowicie bezpłatnie;)

Wejdź na ogłoszenia drobne za darmo na witrynie Oyh.pl – oferty motoryzacji, noclegów, transportowe, nieruchomości, pracy, edukacji, telefonów, elektroniki, mody, towarzyskie, zwierzęta, sport, śluby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *