To jest opowiadanie o skarpetce, która spotkała zająca. Jej przygoda zaczęła się, gdy znudzona leżała w koszu na pranie. Kiedy znalazła się na podłodze, zajrzała do ciemnej dziury i w nią wpadła. Potem, w mgnieniu oka przeniosła się na kolorową łąkę, no i się zaczęło…

KRÓTKI WPIS:

Wejdź na ogłoszenia drobne za darmo na witrynie Oyh.pl – oferty motoryzacji, noclegów, transportowe, nieruchomości, pracy, edukacji, telefonów, elektroniki, mody, towarzyskie, zwierzęta, sport, śluby.

Spacerowała sobie po niej, aż nagle z zarośli wyskoczył ruchliwy i niesamowity zajączek. Miał łatkę na brzuszku, malutkie czarne oczka i śmiesznie ruszał wąsikami. Najpierw nasza skarpetka zabawiła się z nim w berka. Bardzo lubiła tę zabawę, gdy zajączek znikał też w zaroślach. Później poszli razem na smaczne, kolorowe lody. Gdy dzień dobiegał końca, udali się do domu zajączka, po czym ułożyli się do snu. Gdy nadszedł poranek, wstali i zjedli śniadanie, na którym były serwowane świeże marchewki.
Po posiłku zaczęli zabawę w chowanego. Skarpetka umiała dobrze się schować, ale zajączek był również przebiegły i szybko odnajdywał skarpetkę. Gdy już zgłodnieli, przy okazji zaproponowała jemu wspólny posiłek, na którym znów były… marchewki. Po kolejnej przekąsce nabrali ochoty na wspólną zabawę i zaczęli bawić się w ganianego. Zajączek nie miał jednak dużo szczęścia, bowiem podczas zabawy skręcił sobie nóżkę. Skarpetka stanęła na wysokości zadania i zaopiekowała się zajączkiem, który przecież potrzebował pomocy. Wytrwała tak do czasu, aż zajączek powrócił do zdrowia.

Kiedy zajączek był już w pełni zdrowy, pożegnała się ze swoim bliskim przyjacielem, z którym spędziła wiele wspaniałych chwil. Dziękując mu za wspólne zabawy, wyruszyła z powrotem do domu. Tam będzie miała co opowiadać swojej siostrze skarpetce.

POLECAMY

A teraz czas na przerwę i na blok z artykułem, gdzie zamieścić swoje oferty całkowicie bezpłatnie;)

Ogłoszenia drobne za darmo

Darmowe ogłoszenia z zakresu motoryzacja, praca, nieruchomości, moda, telefony i elektronika oraz wiele innych stoją dla Was otwarte, dodawanie ogłoszeń na www.oyh.pl zawsze będzie dostępne i za darmo. Jeśli poszukujesz okazji do zakupu używanego samochodu lub nowego mieszkania, to wejdź na powyższy portal. Ogłoszenia drobne za darmo dodaj na ww. portalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *