Pragniemy żebyś był naszym partnerem i czuł, że możesz nam ufać. Oferujemy pomoc klientom prowadzącym działalności ale również oferujemy swoje usługi dla firm zatrudniających setki pracowników. Mamy możliwość świadczenia naszych usług w siedzibie klienta. Mając pełnomocnictwo przedsiębiorcy kontaktujmy się m. in. z us i zusem. Mamy wiedze specjalistyczną w wielu obszarach prowadzenia firmy, którą nabyliśmy pracując w korporacjach na stanowiskach managerów i jako główni księgowi. Proponujemy różne formy płatności w tym gotówka, przelew 7, 14 a nawet 30 dni. Nasze biuro księgowe to stale rozwijająca się działalność gospodarcza. Nasi eksperci księgowość przez internet regularnie się kształcą, podnosząc swoje umiejętności oraz zdobywając kolejne wyróżnienia. Aktualnie zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę w wielu miastach w całym kraju. Jako nasz klient otrzymasz możliwość bezpłatnych porad oraz konsultacji w zakresie tematyki kadrowo-płacowej prowadzonej przez ciebie działalności gospodarczej.

Oferta księgowości dostosowana do oczekiwań polskich firm

Portal Znany Księgowy przedstawi ci ceny usług księgowych. Sprawdź na naszej stronie cennik, jaki proponuje nasze biuro rachunkowe. Poszukujesz kreatywnego biura rachunkowego w atrakcyjnej cenie? Sprawdź naszą firmę. Jesteśmy po to, aby państwu pomóc. Dlatego wierzymy, że nasza wiedza, doświadczenie i umiejętności mogą być przydatne w twoim biznesie. Ponadto polecane biuro podatkowe oferuje następujące usługi: prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie ewidencji ryczałtowej, kontrola nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych w siedzibie firmy, doradztwo w zakresie organizacji oraz informatyzacji rachunkowości.

Księgowość przez internet

Ponadto dokonujemy badania sprawozdań finansowych oraz prawidłowości wykorzystania dotacji. Zakres naszej oferty handlowej obejmuje także kadry, płace i zus. W tym zakresie świadczymy: rozliczenia kadrowo-płacowe, doradztwo w zakresie prawa pracy, rozliczenia z zusem, rozliczanie dofinansowania, rozliczanie z pefron, reprezentowanie klienta podczas kontroli zakładu ubezpieczeń społecznych i państwowej inspekcji pracy. Nasza oferta cenowa obejmuje doradztwo oraz pomoc w wielu sprawach związanych z oczekiwaniami przedsiębiorców w zakresie dokumentacji. Czy wiesz, że czas założenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Polsce może zająć nawet kilka tygodni! Z nami będzie to szybciej. Zadzwoń lub napisz do naszej firmy. Pomożemy państwu we wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *